Naszą działalność prowadzimy również w zakresie obsługi technicznej imprez sportowych, w szczególności gal boksu i sztuk walk. Obsługujemy wydarzenia sportowe w halach, na stadionach i lodowiskach.

Do oświetlenia ringu stosujemy telewizyjne halogeny typu Kramerr o mocy 5kv każdy, dzięki czemu padające światło jest równomiernie rozłożone i spełnia wymagania stacji telewizyjnych.

Na wybiegu dla zawodników budujemy konstrukcje aluminiowe w kształcie kopuły, które w połączeniu ze światłem tworzą niepowtarzalną atmosferę dla każdego zawodnika i niesamowite widowisko dla publiczności.

Dysponujemy również matami typu puzzle o wymiarach 10x10, 8x8 oraz 6x6, co daje nam 200m2. Zawsze stosujemy podkładki pod konstrukcje w celu ochrony parkietu przed zarysowaniami.


Warning: include_once(/home/dollar/etc/2) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /domains/ajdo.pl/public_html/templates/mt_gsports/index.php on line 122

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/dollar/etc/2' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php/php53/share/pear:/usr/local/share/pear') in /domains/ajdo.pl/public_html/templates/mt_gsports/index.php on line 122